Badkamer/toilet ventilator Blauberg "Auto" met automatische lamellen - Ø 125mm - MET TIMER (AUTO125T)
- Automatische lamellen aan de voorkant
- Uitgerust met nalooptimer (2 - 30 min)
- Schuif direct in ventilatiebuis 125mm
- Gratis verzending bij dit product
- Snelle levering, morgen al in huis
- Gratis retourneren binnen 100 dagen
- Veilig shoppen met SafeShops
Badkamer/toilet ventilator met nalooptimer (aansluitmaat 125mm) van het Duitse merk Blauberg is geschikt voor muur montage. Deze "Auto serie" is ontworpen om comfortabele ventilatie in kleine vertrekken, toiletten en badkamers te verzorgen en heeft als belangrijkste functie de automatische lamellen aan de voorkant. Wanneer de ventilator niet werkzaam is zijn de lamellen aan de voorkant volledig afgesloten, wanneer je de ventilator aan zet openen de lamellen zich automatisch d.m.v. een speciale motor. Het grote voordeel van dit mechaniscme is dat je geen ongewenste lucht van buitenaf jouw ruimte in krijgt, of juist warmte verliest, zodra de ventilator niet werkzaam is.
Afmetingen: (klik op afbeelding voor vergroting)
• volledige breedte (A): 190mm
• ruimte tussen schroefgaten (B1): 174mm
• volledige hoogte (B2): 173mm
• ruimte tussen schroefgaten (B3): 174mm
• volledige diepte (C): 98 mm
• aansluitdiameter (ØD): Ø125 mm
• diepte front (E): 33 mm
Motor: 230V/50Hz voozien van overhittingsbeveiliging en kogellagers voor een lange levensduur
Capaciteit: 185 m3/h
Geluidniveau: 35 dB (gemeten in vrij veld op 3 meter)
Verbruik: slechts 22 Watt
Aansluitdiameter: 125mm (schuift direct in een buis met inwendige maat 125mm)
Kleur voorkap: WIT
Productvideo
Bekijk alle productvideo'sDownloads
Bekijk alle downloadsProduct reviews
- EAN Nummer
- Garantie
- Diameter
- Merk
- Functionaliteit
- Materiaal
- Bediening via app
- Product type
- Kleur
- Capaciteit m3/h
- Geluidsniveau
- 5 jaar
- 125 mm
- Blauberg
- Nalooptimer
Automatische lamellen
- Kunststof
- Nee
- Badkamer/toilet ventilator
- Wit
- 185
- Stil (28-35 dB)
naloop gezet op 2 minuten wat meer dan genoeg is.
prima apparaat.
- goede zuigkracht
- ingebouwde louvers openen/sluiten bij aan/uitschakelen ventilator
- extra louvers sluite...
En omdat na uitschakelen de lamellen sluiten, geen...
About Blauberg Ventilatoren GmbH
Blauberg 'AUTO' badkamerventilator
• volledige breedte (A): 190mm
• volledige hoogte (B2): 173mm
• volledige diepte (C): 98 mm
• diepte front (E): 33 mm
Capaciteit: 185 m3/h
Verbruik: slechts 22 Watt
Kleur voorkap: WIT
Productvideo
Product reviews voor Badkamer/toilet ventilator Blauberg "Auto" met automatische lamellen - Ø 125mm - MET TIMER (AUTO125T)