Soler & Palau Buisventilator TD-500/150-160 Silent 3V (3-standen) aansluitdiameter 150/160mm
- AAN/UIT motor met 3 standen
- Extreem laag geluidsniveau
- Eenvoudig te monteren en onderhouden
- Gratis verzending bij dit product
- Snelle levering, morgen al in huis
- Gratis retourneren binnen 100 dagen
- Veilig shoppen met SafeShops
Soler & Palau MIX-flow kunststof buisventilator type: TD-500/150-160 SILENT 3V. Deze 3V versie heeft drie standen, capaciteit bij lage stand 350 m3/h, bij midden stand 450 m3/h en bij hoge stand 550 m3/h. Aansluitmaat is 150mm of met bijgeleverde rubberen verloopring 160mm.
Verdere kenmerken (Zie ook afbeelding 2 en 3 hierboven):
- Klein formaat waardoor deze ventilator in veel situaties ingebouwd kan worden
- Perfect voor installaties in kleine ruimtes door de compacte afmetingen.
- Maximale temperatuur 60 °C
- Gecertificeerd door Approval Noise Abatement Society (instituut voor geluidkeuring)
- De motoren zijn twee-toeren motoren, enkel fase, 230V, 50Hz
Tips:
- Deze ventilator is perfect te gebruiken voor de afzuiding van een badkamer.
- Deze ventilator kan zowel horizontaal als verticaal geïnstalleerd worden
Schakel deze ventilator draadloos aan/uit met deze installatieset.
Productvideo
Bekijk alle productvideo'sProduct reviews
- EAN Nummer
- Garantie
- Diameter
- Merk
- Functionaliteit
- Materiaal
- Bediening via app
- Product type
- Kleur
- Capaciteit m3/h
- 24 maanden
- 150 mm
160 mm
- Soler & Palau
- Aan / uit
Regelbaar in toeren
3-standen motor
Stille afzuiging
- Kunststof
- Nee
- Stille buisventilator
- Wit
- 550
Als bedrijf zoals ik het product nodig had zal hier vak...
TD-SILENT S&P : In-line mixed flow duct fans ultra-quiet
S&P TD silent
- Maximale temperatuur 60 °C
Tips:
Productvideo
Product reviews voor Soler & Palau Buisventilator TD-500/150-160 Silent 3V (3-standen) aansluitdiameter 150/160mm