Airco flexibele goot - lengte 500 mm - GRIJS (SF-77-500-G)
Zet op kluslijst
De nr. 1 leidinggoot op de markt
Tijdelijk niet leverbaar, excuses voor het ongemak!
  • Gemakkelijke montage
  • UV-A bestendig
  • Kleur: Grijs
Artikelnr: SF-77-500-G
  • Snelle levering, morgen al in huis
  • Gratis retourneren binnen 100 dagen
  • Veilig shoppen met SafeShops
Betaal veilig en snel met o.a.:
Bancontact Mastercard Maestro Visacard Paypal Riverty
Technische gegevens:
  • Kleur: Grijs
  • Materiaal: duurzaam PVC
  • UV-A bestendig
  • Binnen en buiten montage mogelijk
Afmetingen:
  • A: 74 mm
  • B: 62 mm
  • L1: 495 mm
  • L2: 72 mm
Eigenschappen
EAN Nummer
Merk
Inaba Denko
Bediening via app
Nee
Kleur
Grijs
Technische gegevens:
  • Materiaal: duurzaam PVC
Afmetingen:
  • A: 74 mm
  • B: 62 mm
  • L1: 495 mm
  • L2: 72 mm