Badkamerventilator Blauberg Sileo - Ø 150mm - 2-standen - MET TIMER + BEWEGINGSSENSOR (SILEO150IR)
- Gaat aan bij beweging binnen 4 meter
- 2-standen motor met handige functies
- Hoge capaciteit door speciale waaier
- Gratis verzending bij dit product
- Snelle levering, morgen al in huis
- Gratis retourneren binnen 100 dagen
- Veilig shoppen met SafeShops
Motor: 230V/50Hz voozien van overhittingsbeveiliging
Capaciteit: 225 m3/h (lage stand) en 318 m3/h (hoge stand)
Geluidniveau: 28 dB (lage stand) en 33 dB (hoge stand)
Verbruik: slechts slechts 17 W (lage stand) en 19 W (hoge stand)
Aansluitdiameter: 148m (schuift direct in een buis 150mm)
Bekijk onze stille badkamerventilatoren
Kleur voorkap: WIT
Productvideo
Bekijk alle productvideo'sProduct reviews
- EAN Nummer
- Garantie
- Diameter
- Merk
- Functionaliteit
- Materiaal
- Bediening via app
- Product type
- Kleur
- Capaciteit m3/h
- Geluidsniveau
- 5 jaar
- 150 mm
- Blauberg
- Nalooptimer
Bewegingssensor
2-standen motor
Stille afzuiging
- Kunststof
- Nee
- Badkamer/toilet ventilator
- Wit
- 318
- Stil (28-35 dB)
Review of innovative Blauberg Sileo extract fan
About Blauberg Ventilatoren GmbH
Badkamer/toiletventilator Blauberg Sileo Ø 150mm - Ventilatieshop.com
Kleur voorkap: WIT
Productvideo
Product reviews voor Badkamerventilator Blauberg Sileo - Ø 150mm - 2-standen - MET TIMER + BEWEGINGSSENSOR (SILEO150IR)